Water weblog

Guido van der Wedden

Sular İdaresi Yönetim Kurulu Seçimleri

15 Mart 2023 tarihinde Sliedrecht/ Gorinchem/ Leerdam/ Tiel/ Nijmegen 'Rivierenland Sular İdaresi'ne ait Yönetim Kurulu seçimleri yapılacaktır. Bu seçimler için oylarınız çok önemli çünkü Su panoları olmadan Hollanda da düzen olmaz. Haziran 2013 de sel Almanya da acı verdi ve çok yakın zamanda Ekim 2014 de Türkiye de 30’dan fazla kişi sel yüzünden can verdi. Bu nedenle Sular İdaresi Kurullarının çalışmaları çok önemlidir.


2009 yılından beri Guido van der Wedden, AWP Delfland Hidrolik Mühendislik’in ve Delfland Sular İdaresi Otoritesi’nin direktörlüğünü yapmaktadır. Uzmanlar tarafından, suyun yönetimi ve bentler konusunda en iyi su panoları ileri sürülmüştür. Siyasi partilerden bağımsız olarak AWP Rivierenland’ın uzman partisidir. Su ile ilgili problemler, siradan bir problem degil. Teknik hatasindan kaynaklaniyor. Bu nedenle 20 Marta’ta oyunuzu bekliyoruz.


Hollanda’nın su idaresi yönetimi dünyaca ünlü su kurulları tarafından her yerde örnek olarak gösterilmektedir. 2009 yılında, bir heyet il valileri ve Türk Çevre Bakanlığının üst düzey yetkilileri ve il valilerinden oluşan bir heyet ve 2010 yılında Fransız Senatosu Komitesi Delfland Sular İdaresi ziyaret etti. Su kurulları sadece suyun güvenliği için değil aynı zamanda suyun kalitesi için çalışır. Delfland’ın su havuzları sayesinde kanallar ve kilitleri yeterince temiz kalır.

Fotoğraf: Guido van der Wedden Schiedam İslami sosyal kültürel dernek Camii önündeki gölette

Weergaven: 235

Opmerking

Je moet lid zijn van Water weblog om reacties te kunnen toevoegen!

Wordt lid van Water weblog

© 2024   Gemaakt door Guido.   Verzorgd door

Een probleem rapporteren?  |  Algemene voorwaarden